Studentski servis

PPD Croatia d.o.o.

Pomoćnik/ca u marketingu

Naziv poslodavca: PPD Croatia d.o.o.(šifra 601917)

Potreban broj studenata/ica: 2 m/ž (1 za Zadar i okolicu; 1 za Otok Pag, Novalja)

Vrsta posla: Pomoćnik/ca u marketingu

Mjesto rada: Zadar i okolica / Otok Pag Novalja

Putni trošak:  Ako se koristi vlastito vozilo DA (uključeno u satnicu od 7EUR/h), ako se koristi službeno vozilo onda NE. Dnevno će se prelaziti oko 30 km.

Period rada: 20.05.-05.08.2024.

Radno vrijeme: 8 h dnevno / Fleksibilno radno vrijeme, od 8.00-9:00 h do 16:00-17:00 h

Cijena neto sata: Za korištenje vlastitog osobnog automobila - 7,50 € /h (uključeni putni troškovi)

Za korištenje službenog vozila – 5,80 EUR/h

(uz povećanje od 50% za prekovremeni rad, za noćni rad, za rad nedjeljom, za rad blagdanom)

Kontakt za prijavu: Lucija Leontenko, 091 1222 004, lucija.leontenko@ppdglobal.com

Dodatne napomene: Posao obuhvaća svakodnevni obilazak outleta na području Zadarske regije koji su unaprijed dogovoreni za sudjelovanje u Aperol Summer projektu. Potrebno je obilaziti outlete i aktivirati promo materijale poput letaka, Aperol čaša i slično.

Obavezna vozačka dozvola B kategorije. Pokriti ćemo troškove mobilnog uređaja (privatnog) za vrijeme rada.

App

Error rendering template