Studentski servis

PHILIP MORRIS Zagreb d.o.o.

unapređivač prodaje

Naziv poslodavca: PHILIP MORRIS Zagreb d.o.o.  (šifra 600 203)

Potreban broj studenata/ica: 1

Vrsta posla : Unapređivanje prodaje

Mjesto rada: Umag, Labin, Crikvenica, Novi Vinodolski, Senj, Krk, Cres, Lošinj, Zadar, Vir, Nin. Pakoštane, Biograd, Split, Podstrana Otoci (Zadar), Makarska, Baška Voda, Brač

Putni trošak: ne

Period rada : po dogovoru, okvirno od 01.06. – 01.09.2024.

Radno vrijeme: flaksibilno po dogovoru (ponedjeljak – petak)

Cijena neto sata: 7,00€

(uz povećanje od 50% za prekovremeni rad, za noćni rad, za rad nedjeljom, za rad blagdanom)

Kontakt za prijavu:  monika.ester@pmi.com

Dodatne napomene: Prednost imaju studenti viših godina, korištenje vlatitog automobila.

Kratki opis posla: Opis posla: Briga o izloženosti proizvoda u prodajnom mjestu prema propisanim planogramima i udjelima. Svakodnevno izvještavanje vezano uz situaciju na prodajnim mjestima. Odgovornost za prodajna mjesta određena hodogramima koje je dužan poštivati.

Student će pokrivati jednu ili dvije od navedenih lokacija.

Potrebno posjedovanje vozačke dozvole i vlasitog vozila te vlastitog studentskog ugovora.

App

Error rendering template