Studentski servis

AMREST ADRIA d.o.o. (KFC Zadar)

rad u kuhinji

AMREST ADRIA d.o.o. (KFC Zadar)

Naziv poslodavca: AMREST ADRIA d.o.o. (KFC Zadar) (šifra: 606531)

Potreban broj studenata/ica: 5

Vrsta posla : rad u kuhinji

Mjesto rada: KFC Zadar

Putni trošak: ne

Period rada : neodređeno vrijeme, sezonski (ljeto ili zima)

Radno vrijeme: fleksibilno radno vrijeme ovisno o potrebama poslodavaca i studenta uz mogućnost prilagodbe rasporeda sukladno obavezama studenta.

Cijena neto sata: 5,40 €

(uz povećanje od 50% za prekovremeni rad, za noćni rad, za rad nedjeljom, za rad blagdanom)

Kontakt za prijavu: andela.vodera1@amrest.eu ili 099/4642970

Dodatne napomene: Mogućnost povećanja satnice kontinuiranim napretkom i rezultatima ostvarenih radom.

Ukoliko ste komunikativna i odgovorna osoba, otvorena za učenje novih vještina, zainteresirani za rad u dinamičnom okruženju, uz mogućnost napredovanja te Vam je potreban posao koji Vam nudi fleksibilno radno vrijeme uz lakše obavljanje Vaših obaveza, javite se na telefon ili e-mail adresu!

App

Error rendering template